image

UAB „Infra Būstas“ papildė LNTPA narių gretas

2021-09-01

2004 metais įsteigta LNTPA šiuo metu vienija 72 įmones – vystytojus, finansuotojus, nekilnojamojo turto ir teisinių paslaugų teikėjus. Asociacija atstovauja narių verslo interesus valstybės institucijose, organizuoja konferencijas, seminarus nekilnojamojo turto profesionalams ir plačiajai visuomenei, dalyvauja tarptautinėse parodose, rengia tarptautinius profesinius turus. Asociacijos prezidento Mindaugo Statulevičiaus teigimu, vienas svarbiausių LNTPA uždavinių – stiprinti ryšius su giminingomis Lietuvos bei tarptautinėmis profesinėmis ir verslo organizacijomis, siekiant tobulinti verslo aplinką bei auginti sektoriaus skaidrumo ir viešosios atskaitomybės standartus. Per 17 savo gyvavimo metų organizacija ne tik įgavo solidų ir įtakingą nekilnojamojo turto rinkos dalyvius reprezentuojantį balsą, bet ir svariai prisideda prie nekilnojamojo turto verslo mokestinės ir teisinės aplinkos gerinimo.

2012 metais įkurta UAB „Infra Būstas“ – tai gyvenamųjų nekilnojamojo turto projektų vystymo įmonė, besispecializuojanti išskirtinių gyvenamųjų daugiabučių, individualių ir blokuotų namų statybose. Pasak „Infra Group“ įmonių grupės direktoriaus Sauliaus Skrolio, bendrovės tikslas – kurti išskirtinius, kokybiškus ir jaukius būstus sostinėje įsikuriančioms ateities kartoms. Jo įsitikinimu, narystė Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijoje, besirūpinančioje darnių miestų kūrimu, verslo aplinkos gerinimu bei narių švietimu, yra nepaprastai svarbi kiekvienai šiuolaikiškai nekilnojamojo turto bendrovei.

„Infra Group“ įmonių grupė per daugiau nei 25-erius metus sukaupė didžiulę patirtį nekilnojamojo turto rinkoje. Nuo 2003 metų jie specializuojasi nekilnojamojo turto vystymosi srityje ir yra įgyvendinę ne vieną projektą, pavyzdžiui: „Sporto g. 10“, „Sėlių g. 29“, „Rinktinės namai“, „Trimitų 8“, „Baltupio krantas“, „Kernavės aveniu“ ir pan. Šiuo metu yra vystomi nauji „Sky Home“ ir „Kernavės aveniu II“ projektai.