image

„Sky Home” projektas – finišo tiesioji

2023-06-06

Džiaugiamės pranešti, kad statybos darbai yra sėkmingai baigti. „Infra Group” komanda šį projektą įgyvendino su aukščiausios kokybės standartais, siekdami sukurti modernų ir jaukų gyvenamąjį daugiabutį.

Esame džiugiai nustebinti, kad parduota virš 95% visų butų! Tai puikus įrodymas apie klientų pasitikėjimą mūsų projektu ir jo kokybe.

Šiuo metu nauji gyventojai turi galimybę įsigyti 2, 3 ir 4 kambarių butus įvairiuose aukštuose. Likusieji butai siūlo išskirtinę galimybę įsikurti šalia naujai projektuojamo  J. Ruktausko g. skvero.

Pastato aplinka jau yra sutvarkyta ir puošiama. Atiduodami jums naują būstą, taip pat užtikriname, kad jūs galėsite mėgautis gražiu ir priežiūrėtu aplinkos plotu.

Jeigu turite klausimų ar norite sužinoti daugiau apie šį ir kitus projektus, drąsiai kreipkitės paspaudę šią nuorodą. Mūsų komanda turi virš 20 metų patirties gyvenamųjų namų vystyme, todėl esame čia, kad padėtume jums išsirinkti, įsigyti, ir esant poreikiui pilnai įsirengti norimą būstą.

Dėkojame jums už pasitikėjimą šiame nekilnojamojo turto projekte, sekite naujienas ir pirmieji sužinokite apie naujai pristatomus „Infra Group” Projektus.