image

Pavasarį INFRA GROUP įmonių grupė pasitinka pozityviai, tad skubame pasidalinti naujienomis.

2024-03-19

Pranešame, kad projektas „Sky Home“ jau įgyvendintas ir oficialiai įregistruotas 100% jo baigtumas. Tai modernus, 16-kos aukštų daugiabutis Viršuliškėse su panoraminiais vaizdais į Vilniaus miestą ir saulės elektrine ant stogo. 112 klientų čia jau surado ir įsigijo savo svajonių namus, liko vos 3 laisvi butai su pilna daline apdaila, esant poreikiui per trumpą laiką atliksime ir pilną įrengimą pagal Jūsų norus.

Kviečiame susipažinti su projektu plačiau: https://www.skyhome.lt/

 

Pranešame, kad projektas „Kernavės Aveniu II“ projekto plėtrą – jau įgyvendintas ir oficialiai įregistruotas 100% jo baigtumas. Čia sėkmingai butus įsigijo 48 klientai, kurie jau įsirengė savo butus ir jau juose gyveną, liko vos 1 butas su pilna daline apdaila, esant poreikiui per trumpą laiką atliksime ir pilną įrengimą pagal Jūsų norus.

Kviečiame susipažinti su projektu plačiau: Kernavės II – Kernavės Aveniu (kernavesaveniu.lt)

 

Taip pat sklandžiai vyksta ir „Kernavės Aveniu“ III etapo statybos – jau registruotas 92 % baigtumas tvarkoma aplinka, baigiami fasado šiltinimo ir apdailos darbai. Čia sėkmingai butus įsigijo 22 klientai, kurie greitu metu pradės apdailos darbus, liko 21 butas su pilna daline apdaila, esant poreikiui per trumpą laiką atliksime ir pilną įrengimą pagal Jūsų norus. Šio etapo statybų pabaiga numatoma 2024 metų II ketvirtyje. III etapo daugiabučio gyventojai taip pat džiaugsis ir grindiniu šildymu.

Kviečiame susipažinti su projektu plačiau: Kernavės III (Naujas) – Kernavės Aveniu (kernavesaveniu.lt)

 

Iš viso „Kernavės Aveniu“ projekte pastatyti ar statomi jau virš 180 butų, taip pat 15 komercinės paskirties patalpų. Projektas įsikūręs centrinėje miesto dalyje – Šnipiškėse, atnaujintoje Kernavės gatvėje. Čia dar galite rasti platų butų ir komercinių patalpų verslui pasirinkimą, daugiau informacijos nuorodoje: www.kernavesaveniu.lt 

Jei turite klausimų, susisiekite: mantas@infra.lt