Baltupio krantas

Gatvė: Naujakiemio g.
Mikrorajonas: Baltupiai
Miestas: Vilnius
Namo numeris: Viktorija 1
Plotas: 155.17 m2
Kaina: 256000 €
1650 €/m2
Kambarių skaičius: 5
Aukštai: 3 a.
Sklypo plotas: 2 a
Namas: Sublokuotas
Metai: 2019
Pastato tipas: Mūrinis
Šildymas: Dujos
Įrengimas: Dalinė apdaila


„Baltupio krantas“ – tai 12 naujų modernių ir aukštos kokybės sublokuotų A klasės namų projektas, kur miestas įsilieja į gamtą. Tai namai skirti gyventi aktyviems miesto žmonėms, žalumos apsuptyje pačiame miesto šurmulyje. Kiekvienas sublokuotas namas turės privatų kiemelį ir terasą, orientuotą į vandens telkinį ir želdinius. Bendras teritorijos plotas kartu su pakrantės zona yra apie 40 arų

„Baltupio kranto“ projektas yra unikalioje vietoje – ant Baltupio (arba kitaip Cedrono) tvenkinio kranto. Rami vieta švaraus tvenkinio pakrantėje su panorama į vandens telkinį, šalia kurio auga liepos, ąžuolai, klevai, sutinkamos kitos retos augalų rūšys.

„Baltupio kranto“ projektas vystomas mažaaukščių namų zonoje, Naujakiemio g. 21 C ir 23. Iš šios vietos lengvai pasiekiami prekybos centras Ozas, Siemens arena, Vichy Vandens parkas, Ozo parkas, Verkių regioninis parkas. Šalia kelios mokyklos ir darželiai, transporto stotelės, maisto prekių parduotuvė. Labai patogus susisiekimas Kalvarijų ir Geležinio vilko g.

Namo gyventojai galės naudoti tarp sklypo ir tvenkinio esančia valsybine žeme, kurios plotas yra apie 1 arą.

Norint pasiekti išskirtinį kokybės standartą, namų statybai naudojamos aukštos kokybės ir šiltos medžiagos, pažangūs projektavimo sprendimai:

A energetinė klasė (itin žemi šildymo kaštai), tad namai bus itin šilti ir ekonomiški. Sienos silikatinių blokelių mūro, apšiltinos poleritano ir polistirolo plokštėmis .

Šildymas dujinis. Name įrengiamas grindinis šildymas, su galimybe išmaniajam valdymui ir reguliavimui.

- Fasado ir stogo apdailai bus naudojamos prabangios ilgaamžės medžiagos: klinkeris, skalūnas ir aukštos kokybės mediena.

- Sumontuoti šilumą taupantys aukštos kokybės medinių rėmų langai su 3 stiklų paketu, įvairiai varstomi.

- Suprojektuota rekuperacinė vėdinimo sistema, užtikrinanti nuolatinį šviežio oro tiekimą ir šalinimą nevarstant langų. Pagal pageidavą įrengiamos komunikacijos kondicionieriams.

- Galimi trys gipskartonio vidaus pertvarų variantai: standartinis - naudojant įprastą gipskartonį, akustinis – naudojant specialų akustinį gipskartonį ir ypatingasis – turintis ypatingų papildomų savybių gipskartonis. Daugiau informacijos apie pervarų savybes bei privalumus galite rasti ČIA →