Aguonų 9

Gatvė: Aguonų g.
Mikrorajonas: Naujamiestis
Miestas: Vilnius
Plotas: 93.00 m2
Kaina: 299000 €
3215 €/m2
Būsena: Rezervuotas
Kambarių skaičius: 4
Aukštas: 6 / 6
Metai: 2018
Pastato tipas: Mūrinis
Šildymas: Centrinis kolektorinis
Įrengimas: Dalinė apdaila


NAMAS JAU PASTATYTAS! IŠSKIRTINIS PASIŪLYMAS!
Parduodami išskirtiniai, patys geriausi, 6 aukšte esantys apartamentai su didelė terasa ir nuostabiu vaizdu į Vilniaus senamiestį! Bute yra suprojektuoti trys miegamieji, sanmazgas, bendra gyvenamoji erdvė. Šiuo metu butas yra parengtas apdailai su dviem miegamaisiais, bet pagal projektą galima atskirti dar vieną kambarį. Yra išvedžiotas vėdinimas, papildoma elektros instaliacija, išmanus grindinis šildymas. Papildomai parduodama viena arba dvi parkingo vietos požeminiame garaže. Bute galima iš karto atlikti apdailą.
„Aguonų 9“ - tai nauji modernūs A klasės apartamentai Vilniaus m. širdyje, iš kurių Senamiesčio privalumai pasiekiami ranka. Tai projektas, vertinantiems išskirtinę vietą ir siekiantiems būti įvykių sūkuryje. Čia galėsite naudotis visais miesto privalumais: puikiu susisiekimu, išvystyta infrastruktūra bei laisvalaikio praleidimo vietomis.
Apartamentai yra Naujamiesčio ir Senamiesčio sankirtoje, ramioje, mažai pravažiuojamoje ir žalioje Aguonų g. Priešais naujos statybos prabangūs daugiabučiai namai Šaltinių g., visiškai šalia vaikų ugdymo įstaigos (S.Daukanto progimnazija), sporto klubai, restoranai, parduotuvės, parkai ir skverai. Puikus susisiekimas pėsčiomis, dviračiu, automobiliu ar viešuoju transportu. 
Norint pasiekti išskirtinį kokybės standartą, namo statybai panaudotos labai aukštos kokybės ir šiltos medžiagos, pažangūs projektavimo sprendimai:
- A energetinė klasė (itin žemi šildymo kaštai). Šildymas centrinis-kolektorinis, prijungtas prie miesto tinklų. Apartamentuose įrengtas grindinis šildymas su valdymu. 
Aukštesnės nei standartinės lubos.
- Natūralaus granito akmens tinko fasadas. Sumontuoti šilumą taupantys aukštos kokybės medinių rėmų langai su 3 stiklų paketu. 
- Įrengta centrinė rekuperacinė vėdinimo sistema, užtikrinanti nuolatinį šviežio oro tiekimą. 16 kv.m. terasoje įrengtos medinių lentų grindys. 
Po namu įrengtos požeminio parkavimo vietos, sandėliukai, dviračių saugykla. Požeminė parkavimo aikštelė ir namo teritorija stebima vaizdo kameromis. 
Komfortiška aplinka, sklypo teritorija apželdinta, aptverta, šalia namo įrengta vaikų žaidimo aikštelė.
Namas pastatytas. Baigtumas 100 procentų.
Statytojas - UAB „Infra būstas“, Įmonių grupės INFRA GROUP ĮMONĖ
Statybų valdytojas - UAB „Infrasta“
NAMAS JAU PASTATYTAS! IŠSKIRTINIS PASIŪLYMAS!Parduodami išskirtiniai, patys geriausi, 6 aukšte esantys apartamentai su didelė terasa ir nuostabiu vaizdu į Vilniaus senamiestį ! Bute yra suprojektuoti trys miegamieji, sanmazgas, bendra gyvenamoji erdvė. Šiuo metu butas yra parengtas apdailai su dviem miegamaisiais, bet pagal projektą galima atskirti dar vieną kambarį. Yra išvedžiotas vėdinimas, papildoma elektros instaliacija, išmanus grindinis šildymas. Papildomai parduodama viena arba dvi parkingo vietos požeminiame garaže. Bute galima iš karto atlikti apdailą.„Aguonų 9“ - tai nauji modernūs A klasės apartamentai Vilniaus m. širdyje, iš kurių Senamiesčio privalumai pasiekiami ranka. Tai projektas, vertinantiems išskirtinę vietą ir siekiantiems būti įvykių sūkuryje. Čia galėsite naudotis visais miesto privalumais: puikiu susisiekimu, išvystyta infrastruktūra bei laisvalaikio praleidimo vietomis.
Apartamentai yra Naujamiesčio ir Senamiesčio sankirtoje, ramioje, mažai pravažiuojamoje ir žalioje Aguonų g. Priešais naujos statybos prabangūs daugiabučiai namai Šaltinių g., visiškai šalia vaikų ugdymo įstaigos (S.Daukanto progimnazija), sporto klubai, restoranai, parduotuvės, parkai ir skverai. Puikus susisiekimas pėsčiomis, dviračiu, automobiliu ar viešuoju transportu. Norint pasiekti išskirtinį kokybės standartą, namo statybai panaudotos labai aukštos kokybės ir šiltos medžiagos, pažangūs projektavimo sprendimai:- A energetinė klasė (itin žemi šildymo kaštai). Šildymas centrinis-kolektorinis, prijungtas prie miesto tinklų. Apartamentuose įrengtas grindinis šildymas su valdymu. Aukštesnės nei standartinės lubos.- Natūralaus granito akmens tinko fasadas. Sumontuoti šilumą taupantys aukštos kokybės medinių rėmų langai su 3 stiklų paketu. - Įrengta centrinė rekuperacinė vėdinimo sistema, užtikrinanti nuolatinį šviežio oro tiekimą. 16 kv.m. terasoje įrengtos medinių lentų grindys. 
Po namu įrengtos požeminio parkavimo vietos, sandėliukai, dviračių saugykla. Požeminė parkavimo aikštelė ir namo teritorija stebima vaizdo kameromis. 
Komfortiška aplinka, sklypo teritorija apželdinta, aptverta, šalia namo įrengta vaikų žaidimo aikštelė.
Namas pastatytas.
Baigtumas 100 procentų.
Statytojas - UAB „Infra būstas“, Įmonių grupės INFRA GROUP ĮMONĖ
Statybų valdytojas - UAB „Infrasta“