Nauja statyba

NAUJAS DAUGIABUTIS VILNIAUS CENTRINĖJE DALYJE, ŠNIPIŠKĖSE

"KERNAVĖS AVENIU" - A+ klasės daugiabutis gyvenamasis namas Kernavės g. 4, Šnipiškėse. Tai projektas, vertinantiems išskirtinę vietą miesto centrinėje dalyje ir siekiantiems būti įvykių sūkuryje. Gyvendami šioje atgyjančioje miesto dalyje naudositės visais miesto teikiamais privalumais: puikiu susisiekimu, išvystyta infrastruktūra bei laisvalaikio leidimui pritaikytomis vietomis.

KERNAVĖS AVENIU idėja ir projektas gimė atsižvelgus į JAV didmiesčio Niujorko mieste vyraujančią architektūrą, įterpiant žaliąsias zonas namo aplinkoje ir pastato fasaduose. Siekiant suprojektuoti universalius ir šiuolaikinius butus daugiabutis namas yra padalintas į tris korpusus – TOWER, PARK ir CITY.

Viso bus statoma 110 butų ir 12 komercinių patalpų. Požeminėje automobilių stovėjimo aikštelėje bus įrengta 83 parkavimo vietos, 55 sandėliukai, trys dviračių laikymo patalpos. Kiemo pusėje bus įrengtos 23 automobilių stovėjimo vietos.
Vidiniame kieme bus įrengta bendroji uždara erdvė - moderni vaikų žaidimo, sporto aikštelės, poilsio zonos, želdynai ir takeliai.
Pirmame pastato aukšte, Kernavės gatvės pusėje bus įrengta 12 komercinių patalpų, kuriose veiks paslaugų, maitinimo, prekybos įstaigos - picerija, grožio salonas, stomatologinis kabinetas, įvairios parduotuvėlės.
Siekiant išlaikyti mūsų vystomų projektų kokybės ir vertės standartus, namo statybai naudojamos aukštos kokybės ir šiltos medžiagos bei pažangūs projektavimo sprendimai:

A+ energetinė klasė.
- Šildymas centrinis-kolektorinis, prijungtas prie miesto tinklų.
- Sienos monolito arba silikatinių plytų mūro, apšiltintos putų polistirenu-neoporu.
- Fasado apdailai naudojamas vokiško klinkerio plytelės ir ilgaamžis silikoninis dekoratyvinis tinkas.
- Bus sumontuoti šilumą taupantys aukštos kokybės  plastikiniai langai su 3 stiklų paketu, įvairiai varstomi.
- Butuose bus įrengta individuali rekuperacinė vėdinimo sistema su individualiais rekuperatoriais vonios patalpoje. Tai užtikrinana nuolatinį šviežio oro tiekimą ir šalinimą nevarstant langų ir taip išvengiama triukšmo ir dulkių patekimo į kambarius iš lauko.
- Dauguma butų turės itin erdvius balkonus-terasas.  Balkonų plotis 1,70 m., ilgis 3,20 m.
- Požeminė automobilių stovėjimo aikštelė ir namo teritorija stebima vaizdo kameromis.
- Modernus ir taupus Led apšvietimas laiptinėse ir kiemo bendro naudojimo zonose.
- Ant pastato stogo bus įrengta saulės jėgainė, kuri leis namo gyventojams padengti iki 90 procentų išlaidų už sunaudotą elektros energiją bendroms reikmėms - laiptinių, požeminės automobilių stovėjimo aikštelės ir kiemo apšvietimą.
- Viršutinių aukštų  apartamentai bus įrengti su erdviomis terasomis.

Atsižvelgdami į besikeičiančius pirkėjų poreikius, suprojektavome įvairių išplanavimų ir plotų butus:

2 k. butai 37 – 53 kv.m.,
3 k. butai 51 – 80 kv.m.,
4 k. butai 92 – 98 kv.m.
Pirkėjai nerandantys norimo didesnio ploto buto, statybos laikotarpiu turės galimybę įsigyti du gretimais esančius butus ir juos apjungti.

Apie Šnipiškes
Šnipiškės – tai rajonas, kuris sparčiai vystosi bei tampa daugiafunkciu miesto centru, kuriame galima dirbti, gyventi, praleisti laiką. Šioje teritorijoje bus plėtojami aukštybiniai įvairios paskirties pastatai, įrengiamos viešosios erdvės, skirtos poilsiui bei sportui.

- Naujo viešosios erdvės
Atnaujinant Kernavės gatvę priešais statomus namus bus 15 metrų pločio žalia zona bei viešojo transporto stotelė. O tarp Kernavės ir Giedraičių gatvių planuojamas vaikų darželis, o viešose erdvėse prie Giedraičių gatvės - sporto aikštelės.
Vos už keleto šimtų metrų nuo Kernavės Aveniu, netoli Giedraičių ir Kintų gatvių, bus kuriamos naujos viešosios erdvės. Vietoje kilnojamų metalinių garažų bus įrengta aktyvi zona su vaikų žaidimo, krepšinio ir treniruoklių aikštelėmis. Dalis teritorijos bus skirta nedidelei pievai, zona po senomis liepomis taps ramiąja skvero dalimi su suoliukais bei poilsio zonomis.  Taip pat bus įrengtas apžvalgos bokštas, kaip traukos objektas ne tik Šnipiškių gyventojams, bet ir visiems Vilniečiams ar miesto svečiams.
Teritorijoje prie Lvovo ir Geležinio Vilko gatvių planuojama įrengti Japoniška sodą. Projekto koncepciją rengė kraštovaizdžio architektai iš Japonijos. Sodui įgyvendinti bus pasitelktos Europos sąjungos lėšos.

- Kernavės gatvės atnaujinimas 2020-2021 metais
Pasinaudojant Europos Sąjungos parama kitais metais planuojama atnaujinti Kernavės gatvę. Tai Šnipiškes priartins prie miesto centro, ši gatvė sujungs Konstitucijos ir Žalgirio gatves. Gatvėje numatytos modernios eismo saugos priemonės, viešojo transporto stotelės, dviračių takas bei žaliosios zonos.

Daugiabučio namo statybos pradžia- 2019 m. gegužės 15 d., pabaiga - 2020 m. IV ketvirtis. 
Statytojas - UAB "Incentra"
Statybos valdytojas - UAB "Infrasta"
Norintiems sužinoti daugiau informacijos apie planuojamą statyti projektą, prašome kreiptis aukščiau nurodytais kontaktais.

Butai

Atskiros patalpos
Sklypo plotas a.
Kaina
Plotas
Kambariai
Aukštas
Korpusas Aukštas Kambariai Plotas Buto Nr. Būsena
A 4 3 69.00 A4.2 Parduotas
B 8 3 75.18 B8.1 Parduotas
C 2 2 47.87 C2.2 Rezervuotas