Nauja statyba

Aguonų 9

Projekto svetainė

NAMAS JAU PASTATYTAS!

Name yra likęs vienas 93 kv.m. butas nr.6.2. kaina 299000 eurų be parkingo.Galima pirkti 2 parkingus ir sandėliuką


„Aguonų 9“ - tai nauji modernūs apartamentai Vilniaus m. širdyje, iš kurių Senamiesčio privalumai pasiekiami ranka. Tai projektas, vertinantiems išskirtinę vietą ir siekiantiems būti įvykių sūkuryje. Čia galėsite naudotis visais miesto privalumais: puikiu susisiekimu, išvystyta infrastruktūra bei laisvalaikio praleidimo vietomis.

Apartamentai yra Naujamiesčio ir Senamiesčio sankirtoje, ramioje, mažai pravažiuojamoje ir žalioje Aguonų g. Priešais naujos statybos prabangūs daugiabučiai namai Šaltinių g., visiškai šalia vaikų ugdymo įstaigos (S.Daukanto progimnazija), sporto klubai, restoranai, parduotuvės, parkai ir skverai. Puikus susisiekimas pėsčiomis, dviračiu, automobiliu ar viešuoju transportu.

Norint pasiekti išskirtinį kokybės standartą, namo statybai naudotos labai aukštos kokybės ir šiltos medžiagos, pažangūs projektavimo sprendimai:

  • A energetinė klasė (itin žemi šildymo kaštai). Šildymas centrinis-kolektorinis, prijungtas prie miesto tinklų. Apartamentuose įrengtas grindinis šildymas.
  • Sienos silikatinių blokelių mūro, apšiltintos putų polistirenu (neoporu). Aukštenės nei standartinės lubos - apie 2,80 m.
  • Natūralaus granito akmens tinko fasadas. Sumontuoti šilumą taupantys aukštos kokybės medinių rėmų langai su 3 stiklų paketu, įvairiai varstomi.
  • Įrengta centrinė rekuperacinė vėdinimo sistema, užtikrinanti nuolatinį šviežio oro tiekimą ir šalinimą nevarstant langų ir taip išvengiant triukšmo ir dulkių patekimo į kambarius iš lauko.
  • Viršutinių aukštų mansardiniai apartamentai su erdviomis terasomis

Po namu įrengtos požeminio parkavimo vietos, sandėliukai, dviračių saugykla. Požeminė parkavimo aikštelė ir namo teritorija stebima vaizdo kameromis.

Komfortiška aplinka, sklypo teritorija apželdinta, aptverta, šalia namo įrengta vaikų žaidimo aikštelė.

Statytojas - UAB „Infra būstas“, 
Statybų valdytojas - UAB „Infrasta“


Butai

Plotas
Kambariai
Kaina
Atskiros patalpos
Aukštas
Sklypo plotas a.
Korpusas Aukštas Kambariai Plotas Buto Nr. Būsena
A 6 4 93.00 6.2 Laisvas